Візія

Ми створили Savvy Foods, aби нести у світ корисну їжу з функціональними грибами. Якщо їжовик гребінчастий пропонують у вигляді біологічно активних добавок, чому б не перетворити його на смачну їжу?

Savvy Foods – це їжа для розуму, яку легко покласти до рюкзака та взяти на роботу. Набір природних “запчастин”, що підлаштовується під ваш ритм життя.

Наші снеки, вівсянки та решта продуктів на цьому сайті – це без перебільшення, елементи дієти майбутнього. Завдяки своєму унікальному складу, гриби успішно використовуються не тільки на кухні, а й у науці та медицині. Ці організми містять у собі всі біологічно цінні компоненти: білки, жири, вуглеводи, мікроелементи. Багатий вітамінний набір позитивно впливає на повноцінну роботу нервової, серцево-судинної, травної систем. У часи хронічних стресів і розумового перенавантаження вживання їжовика гребінчастого та інших активних грибів – це природний активатор нашого мозку. Гриби зміцнюють судини, виводять з крові холестерин, а також мають високий протираковий ефект.

До того ж ми не використовуємо ані ароматизаторів, ані цукру. За яскравий смак відповідають справжні плодові тіла грибів. Бо ми не велика корпорація, яка економить на інгредієнтах, і можемо дозволити собі робити все для максимальної користі.

Грибна ферма

Гриби потребують дуже делікатних умов вирощування. Наша грибна ферма здатна підтримувати ідеальний рівень вологості та освітлення, що дозволяє культивувати гриби у будь-яку пору року.

Ми власноруч вирощуємо гриби, які додаємо у продукцію Savvy Foods. Також ви можете придбати в нас сировину найвищої якості, зокрема їжовик гребінчастий та шиїтаке.

Грибна ферма розташована у селі Музичі, Київська область. Завітайте до нас на екскурсію з дегустацією дарів нашого краю.
Співпраця
З питань придбання продукції, а також замовлення екскурсії-дегустації, звертайтесь до нас:

+38 (067) 442-31-52 (Олег)
dofutura@gmail.com

+38 (099) 742-69-32 (Владислав)
vladyslav.degtyarenko@gmail.com

+38 (093) 443-52-96 (Інна)
innaboyko1996@gmail.com

Чекаємо вас у гості!
Ми в Інстаграм