Ми компанія Savvy Foods, несемо у світ корисну їжу з функціональними грибами.
Несіть користь
разом з нами!
Ми завжді раді співпрацювати із клієнтами та дистриб'юторами по всій Україні.
Їжа майбутнього з активними грибами
Savvy Foods це щоденна корисна їжа, яку ми вважаємо дієтою майбутнього. Ми додаємо до смачного поживного раціону легендарний ноотроп їжовик гребінчастий, шиїтаке, шимеджі, зимові опеньки і робимо його ще кориснішим! Усе це готується за рецептами наших технологів та дієтологів на власному виробництві. На додачу, основну грибну сировину ми вирощуємо самі на власній фермі у Київській області. Ми пропонуємо нашим клієнтам монопродукти: свіжий цілий їжовик (рідкісний продукт і делікатес), сухий цілий їжовик (для покупців, які хочуть бути 100% переконаними, що продукт без домішок, як це буває з меленим їжовиком невідомого походження), сухий мелений їжовик, свіжий та сушений шиїтаке.
Активні ноотропні та функціональні гриби в раціоні це новий тренд у харчуванні
Тренд швидко набирає обертів у світі, зокрема в Україні.
Саме тому ми створили унікальне поєднання користі грибів та натуральних продуктів у лінійці Savvy Foods, де пропонуємо здорові снеки, каші, супи та енергетичні напої.

Ми віримо, що ваша аудиторія зацікавиться нашою продукцією, тому пропонуємо вам співпрацю: наше виробництво може постачати вам на реалізацію продукцію за цінами до -30% від вказаних на сайті та в презентації.

Також ми залюбки надішлемо вам персональний дегустаційний сет, щоб ви самі могли скуштувати наші продукти та поділитися з нами відгуками.
З нами співпрацюють

Для співпраці з Savvy Foods заповніть форму