Кордицепс + Їжовик Гребінчастий,
120 капсул по 300 мг

sf-clmc-01
490
грн.
грн.
Гриб кордицепс військовий (Cordyceps militaris) – найбільш розповсюджений вид роду кордицепсових, сімейства Clavicipitaceae, який століттями використовується в східній медицині як біологічно активний та лікувальний гриб. Наразі поширений на усіх континентах світу, окрім Антарктиди та представляє великий науковий інтерес для вченої спільноти.

Кордицепс є чудовим грибом для підтримки здоров'я та відновлення енергії, особливо в періоди великого навантаження. Він підвищує імунну функцію, має антибактеріальний ефект, несе вітальний ефект для профілактики серцево-судинної системи. І це не весь поважний список його властивостей. Бо також має протизапальну функцію, допомагає при респіраторних недугах і навіть запобігає розвитку новоутворень.

Поєднання кордицепса з їжовиком гребінчастим надає суперсилу щодня, підвищуючи витривалість організму та продуктивність розуму!

Кордицепс військовий наповнений унікальними мікроелементами:

  • Кордицепін – найголовніша сполука в кордицепсі, природний антибіотик. Має противірусну та антибактеріальну дію. Стримує неконтрольований та поділ клітин, тим самим запобігаючи росту новоутворень.
  • Полісахариди кордицепсу активують місцевий та системний імунітет, забезпечуючи захист організму від вторгнень антигенів та сприяють відновленню імунного гомеостазу. Також уповільнюють старіння та зміцнюють тіло.
  • D-маніт або кордицепсова кислота – ізомер хінної кислоти. Має антиоксидантну та гепатопротекторну дію. Запобігає і лікує церебральний тромбоз.
  • Селен – протиракова дія, перешкоджає розвитку атеросклерозу, сприятливо впливає на нервову систему і володіє протизапальними властивостями.
Також до складу кордицепса входять вітамін D, натрій, калій, залізо, та кальцій.

Корисні властивості капсул:
  • зміцнюють імунітет та відновлюють сили
  • пришвидшують мозкову діяльність
  • полегшують симптоми депресії
  • підвищують стійкість до стресів

Рекомендована норма: 3 капсули на добу, по 1 капсулі після прийому їжі.

Переваги: Активність мозку, Зміцнення тіла, Концентрація уваги, Покращення пам’яті, Відновлення енергії, Вегетаріанцям та діабетикам.

Більше активних грибів