Мака перуанська - екзотична для нашого краю рослина. Росте переважно в Перуанських горах на висоті від 4 тисяч метрів над рівнем моря.

Як зазначають дослідники, корінь маки є одним із найкращих джерел вуглеводів, характеризується низьким вмістом жиру та достатньою кількістю клітковини для задоволення потреб організму. Він містить багато вітамінів і мінералів, які важливі для підтримки здоров'я.
В першу чергу це вітаміни групи А і В, а також йод, залізо, магній та кальцій.
Дослідження показали, що мака може покращувати ваш настрій при регулярному вживанні. Це пояснюється тим, що цей продукт містить флавоноїди, які можуть нормалізувати психологічний стан.
Бодібілдери і професійні спортсмени також часто включають порошок маки в свій раціон. Мака позитивно впливає на генерацію додаткової енергії, дозволяючи збільшити час тренування, а отже, і їх результати.

Цікавий факт: Спочатку унікальні ефекти перуанської маки помітили жителі Перу, які годували корінням свою худобу. Вони виявили, що тварини стали більш продуктивними та плідними, ніж раніше. Через деякий час коріння настільки полюбилися самі люди, що почали готувати страви і різноманітні лікарські спирти для лікування хвороб і живлення організму.
Підходить до дієти майбутнього: