Спіруліна
(Arthrospira Platensis)
Спіруліна - найкращий суперфуд усіх часів. Вона навіть офіційно включена в раціон космонавтів NASA, через дуже високу поживну цінність.
Ця одноклітинна водорість має надпотужні властивості: підвищує опір організму людини до захворювань і стресів, прискорює загоєння, і, за певними даними, збільшує тривалість життя.

Перш з все спіруліні варто дякувати за її властивість нормалізувати метаболічні процеси. Вона стимулює спалення жирів та робить організм більш витривалим.
Спіруліна чудово підходить для тих, хто бажає тримати себе в формі, бо в ній такоєж знаходиться велика кількість заліза, що зменшує бажання їсти солодке і тримати апетит під контролем.
Такий ефект досягається за рахунок вмісту великої кількості рослинного білку (вегетаріанці - майте на увазі), вітамінів груп А, B, C, D, а також вмісту фосфору, калію

Цікавий факт: спіруліна еволюцонувала дуже довго, щоб ми, людство, мали можливість насолодитсь нею. Приблизний вік спіруліни як виду - 3,5 млрд років, тобто вона на нашій планеті існувала ще в мезозойську еру.
Підходить до дієти майбутнього: