Гречане печиво із їжовиком гребінчастим, 230 г

Код товару: sf-sn-04
210
грн.
грн.
Корисне та розумне гречане печиво з їжовиком гребінчастим!

Немає часу перехопити, не кажучи вже про корисну дієту? Наше гречане печиво – це супер варіант для перекусу, особливо під час продуктивного дня. Ідеальний вибір, за який не соромно перед власним здоров’ям.
Ми розробили унікальний рецепт на основі солодової заварки, яка робить текстуру печива ніжною і розсипчастою, а смак – збалансованим і неповторним. І, звичайно, не забули додати їжовик - щоб живити і тіло, і розум!

  • Ніжна текстура
  • Оригінальний смак
  • Без ароматизаторів та консервантів

Гриби називають “ліками нового тисячоліття” завдяки тому, що вони містять практично усі потрібні організму мікроелементи: 18 амінокислот, органічні та жирні кислоти, вітаміни А, В, PP, Е і D.

Їжовик гребінчастий, або герицій (англ. Lion's Mane) – найкращий гриб для тих, хто заробляє своїм розумом: він містить речовини, які сприяють утворенню нових нейронів та подовжують їхнє життя. Тому регулярне вживання їжовика підтримує нервову систему, пам'ять і когнітивні здібності, полегшує симптоми депресії, знижує запальні процеси в організмі. Особливі властивості гериція допомагають молодим людям активізувати гостроту мислення, а зрілим – відновити функції мозку і запобігти склерозу.

Корисні властивості:
  • зміцнює імунітет
  • пришвидшує мозкову діяльність
  • полегшує симптоми депресії
  • підвищує стійкість до стресів

Що всередині: борошно гречане, борошно пшеничне цільнозернове, масло вершкове, заварка пастоподібна преміум-класу, гриб їжовик гребінчастий (сухий, подрібнений), цукор тростинний, яйця, розпушувач, сіль морська. Містить глютен.

Харчова цінність на 100 г продукту: 392 ккал, Білки 6.5 г, Жири 20.9 г, Вуглеводи 46.3 г.

Переваги: Активність мозку, Підвищення настрою, Концентрація уваги, Покращення пам’яті, Вегетаріанцям.

Більше активних грибів