Вівсянка «Білі гриби та шампіньйони»

sf-k-01
99
грн.
грн.
Грибна вівсянка — не лише сніданок, але й порція життєвих сил і оптимізму.
Вівсянка — це класика здорового харчування. Але в цій каші є ще один великий плюс: їжовик гребінчастий — активний гриб, що покращує роботу вашого мозку. Це робить цю вівсянку найкориснішим продуктом в цьому світі. А ще справжні білі гриби! Ідеальний сніданок, за який не соромно перед власним здоров’ям.

Корисні властивості:

Гриби називають “ліками нового тисячоліття” завдяки їхньому складу, який містить практично усі потрібні організму мікроелементи: 18 амінокислот, органічні та жирні кислоти, вітаміни A, B, PP, E і D.

Білі гриби покращують роботу серця, зміцнюючи стінки міокарда, вітаміни В2 і В3 у їх складі підвищують рівень енергії в нашому організмі.

Шампіньйони покращують засвоєння білків й зміцнюють м’язи, вітамін А необхідний для синтезу і росту нових клітин.

Гриб їжовик гребінчастий (герицій) віддавна знаний завдяки здатності відновлювати нейронні зв’язки, покращувати пам’ять і розумову діяльність. Вживання цього гриба полегшує симптоми депресії, знижує запальні процеси в організмі:
  • зміцнює імунітет
  • пришвидшує мозкову діяльність
  • полегшує симптоми депресії
  • підвищує стійкість до стресів

Спосіб приготування:
Висипати, залити 250 мл окропу, перемішати, зачекати 3 хв. Смачного!

Що всередині:
Вівсяні пластівці вищого ґатунку 80%, гриби сухі подрібнені (білі гриби, шампіньйони, опеньки, їжовик гребінчастий), цибуля суха, сіль гімалайська рожева. Містить глютен.

Харчова цінність на 100 г. продукту: 301 ккал, Білки 3,4 г., Жири 7,2 г., Вуглеводи 55,7 г.

Переваги: Активність мозку, Стимуляція кровотворення, Зміцнення тіла, Концентрація уваги, Покращення пам’яті, Вегетаріанцям та діабетикам.
З цим товаром також купують