Код товару: sf-s-02
190
грн.
грн.
Вчасна порція грибного супу може повернути віру в життя.

Це саме такий суп, бо в ньому є ціла команда активних грибів, зокрема їжовик гребінчастий, який покращує роботу нейронів. А ще, ці супи гарантовано смачні ідеальний обід, за який не соромно перед власним здоров’ям.

Гриби називають “ліками нового тисячоліття” завдяки їхньому складу, який містить практично усі потрібні організму мікроелементи: 18 амінокислот, органічні та жирні кислоти, вітаміни A, B, PP, E і D.

Лисички природний антибіотик, багатий на вітамін А, В, селен, і цинк. Крім цього, лисички є чи не єдиним рослинним джерелом вітаміну D.

Зимові опеньки містять до 33% білку, що перевершує всі фрукти та овочі. За вмістом цинку, фосфору, калію, йоду, міді і марганцю цих малюків можна порівняти з яловичиною чи молоком.

Гриб їжовик гребінчастий (герицій) віддавна знаний завдяки здатності відновлювати нейронні зв’язки, покращувати пам’ять і розумову діяльність. Вживання цього гриба полегшує симптоми депресії, знижує запальні процеси в організмі.

Корисні властивості:
  • зміцнює імунітет
  • пришвидшує мозкову діяльність
  • полегшує симптоми депресії
  • підвищує стійкість до стресів

Спосіб приготування:
Висипати, залити 250 мл окропу, перемішати, зачекати 3 хвилини. Смачного!

Що всередині: горохове пюре сухе 64%, гриби сухі подрібнені (лисички, опеньки зимові, їжовик гребінчастий), цибуля суха, молоко сухе, вершки сухі, неактивні дріжджі сухі, сіль гімалайська рожева.

Харчова цінність на 100 г продукту: 578 ккал, Білки 22.4 г, Жири 6.8 г, Вуглеводи 39 г.

Переваги: Активність мозку, Поліпшення зору, Протизапальна дія, Концентрація уваги, Покращення пам’яті, Вегетаріанцям та діабетикам.

Більше активних грибів